Ambulantní hysteroskopie v tisku

Ambulantní hysteroskopie

Ambulantní hysteroskopie je šetrná alternativa ošetření dutiny děložní bez nutnosti hospitalizace a narkózy.
Zobrazit celý článek

logo Blesk pro ženy Zázrak jménem hysteroskopie

Pokud nevěříte, že jeden a ten samý zákrok může pomoct s otěhotněním, přechodem a sterilizací, přesvědčí vás o tom naše čtenářky, které mají stejnou zkušenost. Všechny tři podstoupily hysteroskopii a nenechají na ni dopustit!
Zobrazit celý článek

logo-familystarNa Matýska se těšíme už víc než dva roky!

Těhotenství je pro mě velký dárek! S partnerem jsme se totiž o miminko pokoušeli rok a půl a stále beznadějně. Partner i já jsme si prošli všemi možnými vyšetřeními, přesto miminko ne a ne přijít. Byli jsme zklamaní a nešťastní. Naštěstí mám ale výborného gynekologa Petra Kováře z Gynprenatalu.
Zobrazit celý článek

logo-maminkaGynekologická poradna

Již rok a půl se s přítelem snažím otěhotnět, ale nedaří se nám to. Začínám z toho být trochu nervózní. Přítel je v pořádku, dobře nám vyšly i genetické testy. Můj pan doktor mi nyní doporučuje hysteroskopické vyšetření. S narkózou však nemám dobré zkušenosti. Někde jsem četla, že toto vyšetření je už možné provést bez ní. Je to pravda? A kde jej provádějí?
Zobrazit celý článek

Za unikátní metodou jezdí do Havířova až ze zahraničí

Počtu 1300 úspěšných hysteroskopických zákroků dosáhlo v těchto dnech gynekologické pracoviště v Havířově, které je unikátní v rámci celé ČR.
Zobrazit celý článek

Ambulantní hysteroskopie v televizi

logo-novaSnídaně s Novou
Sama domalogo-ct
logo-novaSnídaně s Novou
logo-polarHost dne

MUDr. Petr Kovář z gynekologické ordinace Gynprenatal v pořadu Host dne v TV Polar hovoří o ambulantní hysteroskopii.

Záznam na Polar.cz
MUDr. Kovář spoluautorem odborné publikace o ambulantní hysteroskopii


Publikace Základy panoramatické hysteroskopie popisuje hysteroskopii provedenou v ambulantním režimu jako pro začlenění do spektra gynekologické diagnostiky a operační léčby. Postgraduální publikace našich předních odborníků (působících v tuzemsku i cizině) přináší komplexní a aktuální informace k této metodě, která je indikována např. při abnormálním děložním krvácení, abnormálním ultrazvukovém děložním obraze a při dalších indikacích.

Ambulantní hysteroskopie na konferenci

konference2016-mdMUDr. Kovář přednášel o ambulantní hysteroskopii na XXV. konferenci Sekce gynekologické endoskopie ČGPS ČLS JEP 2016.


SGPS kongres

konference2019-mdMUDr. Kovář se zúčastnil kongresu VI. spoločná konferencia SGPS SLS a ČGPS ČLS JEP ve dnech 20. – 23. června 2019.


Seminář všeobecného praktického lékařství

Přednáška ambulantní hysteroskopie MUDr. KovářO 8 letech zkušeností s ambulantní hysteroskopií přednášel MUDr. Petr Kovář na Semináři všeobecného praktického lékařství, SVL ČLS JEP, 16.5, v hotelu Impreriál Ostrava.


Global Congress on Hysteroscopy – Barcelona 2019

Global Congress On HysteroscopyGlobal Congress On HysteroscopyGlobal Congress On Hysteroscopy

MUDr. Petr Kovář se zúčastnil kongresu o hysteroskopii v Barceloně v květnu 2019 – https://hysteroscopy2019.com/