Napsaly jste nám

Vaše reakce z Facebooku, webu ZnamyLekar.cz nebo zaslané na email ordinace.

Jsem velice ráda ,že kdykoliv máte nějaký problém ohledně gynekologie ,chtěla bych všem ženám poradit ,že tento pan doktor je velice skvělý, ochotný a rád vám všechno vysvětlí .Byla jsem u něj v ordinaci už podruhé a hlavně nemusíte pod narkózu i s kyretáži a odstranění myomu nebo i jiných třeba polypů atd. I když jsem z Liberce a vlakem sem jela 7 hodin ,tak jsem ráda že je možnost vše zkouknout ambulantně.Opravdu jsem ráda že pan doktor Petr Kovář dělá tyto zákroky i bez narkózy a v šetrném provedení i když máte cukrovku,vysoký tlak a jiná zdravotní omezení dokonce i když jsem si minule píchala clexan kvůli povrchové trombóze.Vážně když můžete tak radši jeďte k tomuto lékaři než jít na operaci s narkózou .Můžete jet jeden den dopředu a ubytovat se tam v Havířově ,třeba v Penzion urban nebo hotel Rudolf ,tam jsem byla i já .přes booking aplikaci.

Skvělý přístup pana doktora Kováře i sestry jsou moc příjemné

Před týdnem jsem podstoupila u pana doktora Kováře ambulantní hysteroskopii - odstranění menšího polypu. Bylo to rychlé a bezbolestné, pokud bych to nezažila, neveřila bych, že to může být tak bezproblémový zákrok. O měsíc dřív jsem totiž byla na hysteroskopii v Praze, kvůli polypu zjištěnému UZ vyšetřením. Po hysteroskopii jsem se s překvapením dozvěděla, že polyp nebyl odstraněn, protože šlo jen o diagnostickou hysteroskopii a že se musím objednat na operační hysteroskopii v celkové anestezii. Ptala jsem se na možnost využití rajského plynu, který jsem měla při té diagnostické hysteroskopii, ale řekli mi, že anestezie musí být celková, jinak by to bylo příliš bolestivé. Celkovou anestezii jsem ale nechtěla, také jsem nechtěla ztrácet čas vybavování předoperačních vyšetření, tak jsem byla ráda, že se mi podařilo najít na internetu pana doktora Kováře. Jela jsem k němu z daleka, jedna cesta trvala 5,5 hodiny, tedy 11 hodin jsem strávila na cestě, 20 min v čekárně a jen 10 min v ordinaci. Rozhodně se to ale vyplatilo, zákrok byl skutečně bezbolestný, šetrný a velmi rychlý. Jsem moc ráda, že jsem se vyhla celkové anestezii. Úplně stačilo 800 mg ibuprofenu, jak pan doktor doporučuje. Nejzásadnější je ale velká zkušenost pana doktora, který je největším odborníkem na ambulantní hysteroskopii v ČR. Moc děkuji panu doktorovi i sestřičkám!

Chci pochválit naprosto profesionální přístup, pan doktor Kovář je odborník na svém místě. Sestřičky moc hodné a milé. Vřele doporučuji všem.

Pana doktora Kováře mohu jen doporučit. Je to velmi pečlivý profesionál který k pacientům přistupuje s citem a respektem a snahou pomoci. Dvakrát jsem u něj byla na hysteroskopii. Po prvním zákroku jsem se rozhodla k němu přejít i když to znamená dojíždění. Děkuji

Pana doktora můžu jen vřele doporučit. Mam za sebou 2 hysteroskopie v narkoze a ted byla 3 bez narkózy u doktora Kováře. Strach z bolesti byl velky,ale cekalo me mile prekvapeni,zadna bolest,rychly zakrok,za 15 minut sem odchazela c naproste pohode a bez bolesti.Pokud budu muset ještě nekdy na zákrok,tak si urcite dojedu do Havířova k panu doktorovi Narokoza je zbytecna zatez pro telo,jde to i bez ni!

Dnes jsem podstoupila ambulantně hysteroskopii u pana doktora Kováře a musím potvrdit vše co tu bylo už řečeno.Pan doktor je absolutní jednička.Zákrok byl rychlý, precizní a naprosto bezbolestný ,do deseti minut jsem opouštěla ordinaci s úsměvem na tváři. Stálo za to ujet těch 150 km. Ještě jednou moc děkuji panu doktorovi i sestřičkám.

Pan doktor se velký profesionál. Včera jsem ho navštívila v Havířově, kde jsem byla objenána na ambulatní hysteroskopii. Strach byl neskutečný, měla jsem i noční můry z tohoto zákroku. Pan doktor pracoval tak profesionálně, že jsem necítila žádnou bolest. Popisoval mi moji dělohu, ptal se neustále, jestli mě něco bolí. Nestrašil mě, nezpůsoboval mi bolest. Po zákroku jsem čekala až mi vypíše zprávu, jelikož mi v průbehu vyšetření sdělil, že mám v děloze přepážku, přemýšlela jsem, kam půjdu na operaci a kdy a obávala se dalšího zákroku. Jaké bylo moje překvapení, když mi sdělil, že přepážku odstanil a s ním i polyp. Vůbec nic jsem necítila, nevěděla. Měla jsem radost jak malé dítě. V čekářně mě čekal partner a když viděl můj úsměv od uch k uchu, myslel si, že jsem dostala rajský plyn :))). Nebylo tomu tak. Jsem nadšená a děkuji. Pokud by bylo nějaké "příště" (doufám že ne), určitě bych zvolila tuto metodu u pana doktora.

Reakce ze ZnamyLekar.cz

Panu doktorovi i sestřičkám velmi děkuji za provedení hysteroskopie. Neočekávala jsem, že vše proběhne absolutně bez bolesti, rychle a s takovou laskavou péčí. Neustále se mě ptali, jestli se cítím dobře a zda mě nic nebolí. To, že je pan doktor kapacita je obecně známo, což mě taky velmi uklidňovalo. Velmi ocenují, že jsem celý zákrok mohla sledovat na obrazovce. Vřele všem doporučuji a přeji štěstí.

Reakce ze ZnamyLekar.cz

Moc děkuji panu Mudr.Petr Kovář ,že se mě ujal a pomohl mi ,jsem z Liberce a nikdo jiný není tak ochotný a rychlý jako pan doktor Kovář..I když sem jela až z Liberce do Havířova do jeho ordinace.. Všude jinde kyretáž dělají většinou pod narkózou ,ale pan doktor je frajer a raz dva je vše v pořádku,cítila sem jen lehce tlak do zad a pocit jakoby na čůrání jinak bez bolesti.Od pana doktora by se mohli učit všichni gynekologové a těchto ordinaci by mohlo být víc .Je to velice skromný a ochotný pan doktor ,kterému záleží na zdraví svých pacientek i jiných jen tak objednaných .Nebojte se Kyretáž bez narkózy je super i odstranění různých polypů,myomu a výrůstků je raz dva hotovo.S čím si neporadí váš gynekolog ,tak si hned poradí pan doktor Petr kovář.Bylla sem na zákroku 8.8.2022 ,doprovodil mě tam můj přítel a jeli jsme 7,5 hodiny z Liberce do Havířova a nelituji ,že sem tam jela.Tady v Liberci mi vůbec nepomohli a pan doktor Kovář to vyřešil za asi 15 minut ,rounou mi vyřízl z dělohy nějaký výrůstek ,který mě trápil skoro půl roku .Když bych musela znovu jít tak dlouhou cestu k panu doktorovi tak jedu znovu.Sestricky úplně super s citem.. Děkuji velice za vše .

Reakce ze ZnámýLékař.cz

15
12
16
Napište Vaši zkušenost
Vaše zpráva byla odeslána.
Při odesílání došlo k chybě.