Napsaly jste nám

Vaše reakce z Facebooku, webu ZnamyLekar.cz nebo zaslané na email ordinace.

Moc děkuji panu Mudr.Petr Kovář ,že se mě ujal a pomohl mi ,jsem z Liberce a nikdo jiný není tak ochotný a rychlý jako pan doktor Kovář..I když sem jela až z Liberce do Havířova do jeho ordinace.. Všude jinde kyretáž dělají většinou pod narkózou ,ale pan doktor je frajer a raz dva je vše v pořádku,cítila sem jen lehce tlak do zad a pocit jakoby na čůrání jinak bez bolesti.Od pana doktora by se mohli učit všichni gynekologové a těchto ordinaci by mohlo být víc .Je to velice skromný a ochotný pan doktor ,kterému záleží na zdraví svých pacientek i jiných jen tak objednaných .Nebojte se Kyretáž bez narkózy je super i odstranění různých polypů,myomu a výrůstků je raz dva hotovo.S čím si neporadí váš gynekolog ,tak si hned poradí pan doktor Petr kovář.Bylla sem na zákroku 8.8.2022 ,doprovodil mě tam můj přítel a jeli jsme 7,5 hodiny z Liberce do Havířova a nelituji ,že sem tam jela.Tady v Liberci mi vůbec nepomohli a pan doktor Kovář to vyřešil za asi 15 minut ,rounou mi vyřízl z dělohy nějaký výrůstek ,který mě trápil skoro půl roku .Když bych musela znovu jít tak dlouhou cestu k panu doktorovi tak jedu znovu.Sestricky úplně super s citem.. Děkuji velice za vše .

Reakce ze ZnámýLékař.cz

Dne 8.8.2022 jsem byla na ambulatní hysteroskopii u MUDr. Petra Kováře.Můj lékář mě posílal na tento zákrok v plné anestezii. Jelikož jsem do celkové anestezie nechtěla, zjistila jsem díky těmto příspěvkům, že tento zákrok lze provést i ambulantně. Jsem ráda, že existuje takový lékař, který vykonává svou práci jako poslání a né povolání. Jeho přístup k pacientkám je opravdu excelentní. Dámy nebojte se tohoto zákroku u pana doktora jste opravdu v rukou profesionála. Zároveň bych chtěla poděkovat nejen panu doktorovi, ale i sestřičkám za skvělou a profesionální péči . Ještě jednou všem velké díky.

Reakce ze ZnamyLekar.cz

Dobrý den, včera jsem byla ve vaší ambulanci na ambulantni hysteroskopii - odstranění polypu. Velice znovu děkuji panu doktorovi Petru Kovářovi, za úžasnou péči při samotném výkonu i všem sestřičkám za jejich milé a vstřicné chování. Děkuji jim za podporu před samotným výkonem, kde všechno hezky vysvětlily. Odcházela jsem bez obtíží a mohla odjet zpět do Prahy. Ještě jednou moc děkuji a přeji zdravé a spokojené pacientky. S.P. Praha

Reakce z emailu hlucin@gynenatal.cz

Dne 22.6.2022 jsem podstoupila u pana MUDr.Petra Kováře zákrok hysterokopie, ráda bych, proto touto formou moc poděkovala panu doktorovi a sestřičkám za velice milý a profesionální přístup. Cítila jsem se i při takovém zákroku příjemně a komfortně, určitě se nebojte tento zákrok podstoupit, je opravdu bezbolestný.

Reakce ze ZnámýLékař.cz

Zdravím všechny, doporučuji tuto ambulanci. Mudr. Petr Kovář je opravdu kapacita -👍 a sestřičky skvělé, nemůžu jinak než taky -👍. Jste sehraný tým a já se u vás cítila skvělé, škoda jen, že to trvalo tak krátce. Rozhodně, kdybych si měla příště vybrat, jestli nemocnice a narkóza, nebo bez narkózy u vás, tak půjdu určitě k vám. Děkuji

Reakce z Facebooku

Pan doktor je skvělý a empatický,profík ve svém oboru! Většinou nikomu nevěřím, ale pan doktor a jeho kolektiv sestřiček si během chvilky získali mou důvěru, uklidnili mě, uvolnila jsem se a mohla jsem si v klidu užít ambulantní hysteroskopii.Bezbolestně! Klidně bych šla znova, opravdu se není čeho bát. Děkuji!

Reakce ze ZnámýLékař.cz

Krásné prostředí, příjemné a profesionální sestřičky a skvělý pan doktor. Výkon byl velmi rychlý a bezbolestný. Není se čeho obávat, vřele doporučuji.

Reakce ze ZnámýLékař.cz

Hezký den, včerejší hysteroskopie byla rychlá, bezbolestná. Pan doktor Kovář je profesionál, sympaťák, je vtipný, umí uklidnit nervózní pacientky tak, že se při zákroku i zasmějete Jako bonus vám k zákroku pustí i hudbu na přání, v mém případě nebyl problém U 2 a Bono Vox Dávám % a velmi,velmi děkuji.

Reakce ze ZnámýLékař.cz

Dnes jsem byla na této klinice na hysteroskopii a hned jak jsem přijela domů jsem okamžitě musela napsat svůj názor. Měla jsem úplně zbytečně obavy a zbytečnou hrůzu tam jít. Pan doktor Kovář je profesionál a člověk velice simpatický a vtipný. Personál sestřiček je taky velice ochotný a milý. Všem jen doporučuji a opravdu se není čeho bát. Hana

Reakce ze ZnámýLékař.cz

Nejvíc nejlepší ambulantní ošetření...dámy, opravdu se nemáte čeho obávat a ničit si tělo zbytečným strachem a panikou před zákrokem. Proto, buďte nesmírně klidné a pozitivní a věřte nám všem, které to máme již za sebou, že samotné vyšetření je naprostá pohoda. Sama jsem četla recenze a i tak měla naprosto zbytečné strachy, které jsem si mohla odpustit...Držím Vám všem palečky, hlavně, ať jsou výsledky u všech na výbornou - to je to nejdůležitější :-)

Reakce ze ZnámýLékař.cz

15
12
16
Napište Vaši zkušenost
Vaše zpráva byla odeslána.
Při odesílání došlo k chybě.